ŽENSKI PULS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽENSKI PULS


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Sandra




Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.10.2009

Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) Empty
PočaljiNaslov: Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :)   Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) EmptyČet Okt 08, 2009 1:07 pm

Drage moje dame, nije za hvalu, ali ako ste nabasale na maminog sina, nepopravljivog švalera ili emotivno ruiniranog tipa – been there! Ne retko sam imala dobar savet za sve moje drugarice u emotivno problematičnim vezama. Kad ja udjem u prostoriju, najkomplikovaniji i najludji tip… taj je MOJ! Very Happy Pitajte, znam odgovor Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 154
Datum upisa : 26.09.2009

Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :)   Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) EmptyPet Okt 09, 2009 12:45 pm

Dakle, zašto nas žene privlače muškarci, koje opet privlače sve žene ???!!! scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sandra




Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.10.2009

Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :)   Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) EmptySre Okt 14, 2009 6:32 am

Hahahahahah... Prvo pa muško! Mislim da je to vekovno pitanje na koje ne postoji odgovor, ali se još uvek, mada bezuspešno, traga za njim Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :)   Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sve veze imaju probleme, svi problemi su rešivi :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ŽENSKI PULS :: ŽENSKO MUŠKE TEME :: VEZE I VEZICE-
Skoči na: