ŽENSKI PULS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŽENSKI PULS


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 I naravno...... MAČKE !!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Jelena

Jelena


Broj poruka : 154
Datum upisa : 26.09.2009

I naravno...... MAČKE !!! Empty
PočaljiNaslov: I naravno...... MAČKE !!!   I naravno...... MAČKE !!! EmptyČet Okt 08, 2009 8:51 am

Životinja koja smatra sebe gospodarom kuće u kojoj živi, ne radi ništa puno, spava 20 sati dnevno, a ostala 4 sata se gnječi, hoće da se mazi, valja se po podu i jede...

Mačka ne smatra da je mi imamo kao kućnog ljubimca, vec da ona ima nas
.



[font=Comic Sans Ms]
Pas razmišlja: Ljudi mi daju hranu, vodu, maze me, vole me i staraju se o meni stalno. Oni mora da su moji Bogovi.

Mačka razmislja: Ljudi mi daju hranu, vodu, maze me, vole me i staraju se o meni stalno. Ja mora da sam njihov Bog.
[/font
]I naravno...... MAČKE !!! TwoGreyCats
Nazad na vrh Ići dole
Nina

Nina


Broj poruka : 42
Datum upisa : 09.11.2009
Godina : 39

I naravno...... MAČKE !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: I naravno...... MAČKE !!!   I naravno...... MAČKE !!! EmptyPon Nov 09, 2009 10:54 am

Mozes li mi, molim te, reci da li znas koje su ovo mace Question
Ja sam trenutno u fazi trazenja idealne mace a ove su mi preslatke...
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 154
Datum upisa : 26.09.2009

I naravno...... MAČKE !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: I naravno...... MAČKE !!!   I naravno...... MAČKE !!! EmptyPon Nov 09, 2009 11:19 am

Nina, evo jedan interesantan link gde ces videti sve sto te interesuje, nadam se. Very Happy
http://www.vef.hr/org/stocarstvo/prezentacije/Za_Web_pasminska/Seminari/macke_13_sem.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Nina

Nina


Broj poruka : 42
Datum upisa : 09.11.2009
Godina : 39

I naravno...... MAČKE !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: I naravno...... MAČKE !!!   I naravno...... MAČKE !!! EmptyPon Nov 09, 2009 1:58 pm

Hvala ti puno, lik je odlican...
Ja sam sve to vec detaljno proucila i odlepila sam za britanskim kratkodlakim mackama, samo sto ih nema kod nas... Najbliza legla su u Hrvatskoj i Sloveniji ali oni trenutno nemaju macice Sad
A ovi na tvojoj slici su preslatki, postoje i britanske u toj boji ali su jako retke, pa sam te zato pitala da li mozda znas koja je to rasa!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





I naravno...... MAČKE !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: I naravno...... MAČKE !!!   I naravno...... MAČKE !!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
I naravno...... MAČKE !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ŽENSKI PULS :: SASVIM (NE)OBIČAN ŽIVOT :: KUĆNI LJUBIMCI-
Skoči na: